CZ. OTWARTA

Aranżacje wnętrz z drewnem i płytkami imitującymi kamień w roli głównej na różnych powierzchniach są zawsze ponadczasowe. Takie połączenie materiałów pasuje zarówno do tradycyjnych aranżacji, jak i nowoczesnych.
 
W tym mieszkaniu w strefie dziennej z otwartą kuchnią znaczna część powierzchni ścian została pokryta drewnianymi płytami i spiekami. Zestawiono je z meblami utrzymanymi w nowoczesnej stylistyce. Dzięki temu całość wygląda modnie i stylowo.
 
 

SYPIALNIA

We wnętrzu tej sypialni na wybranych ścianach oraz elementach ściennych zastosowaliśmy tynk dekoracyjny, który staje się akcentem coraz częściej stosowanym w nowoczesnych i odważnych wnętrzach.
 
 

ŁAZIENKA

Zmieniające się trendy kolorystyczne w aranżacji wnętrz skłaniają do ciągłych poszukiwań i eksperymentowania z co raz to nowymi, modnymi odcieniami płytek.

W projekcie tej łazienki zastosowaliśmy kolory płytek, które kontrastują ze sobą i dobrze pasują do wybranej armatury i odcieni mebli tworząc oryginalny, niepowtarzalny charakter.
 
 

GABINET

Dodatkowe pomieszczenie w mieszkaniu pełniące funkcję gabinetu. Odpowiednia przestrzeń, która pomoże w skupieniu, produktywności, komforcie i relaksie.

Minimalistyczny charakter tego wnętrza dopełnia napinamy sufit podświetlony powierzchniowo.
 

POKÓJ DZIECKA

Koncepcja wnętrza pokoju dla dziecka, w którym nad łóżkiem znalazła się zabudowa tworząca dodatkową przestrzeń do zabawy.

W przyszłości aranżacja ta będzie uzupełniona o biurko do nauki.