Projektujemy i realizujemy wnętrza.

Pracowania projektowa Hedo Architects oferuje wysokiej klasy, niestandardowe i multidyscyplinarne podejście do projektowania. Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu wnętrz mieszkalnych: domów, mieszkań, apartamentów, rezydencji oraz obiektów komercyjnych: lokali gastronomicznych, kancelarii, przychodni, przestrzeni biurowych, hoteli.

O NAS
O NAS

Poznaj naszą filozofię.

Filozofią Naszej pracowni jest tworzenie dla Naszych Klientów zindywidualizowanych, unikatowych rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych poprzez połączenie ponadczasowego wzornictwa z efektywną architekturą.

WSPÓŁPRACA

Poznaj
naszą ofertę.

Kompleksowy projekt wnętrz to najczęściej
wybierana usługa przez Naszych Klientów.

W jego skład wchodzą:

• Inwentaryzacja;
• Projekt funkcjonalny; 
• Koncepcja projektowa – wizualizacje; 
• Projekt wykonawczy – część budowlana;
• Projekt wykonawczy – część meblowa;
• Zestawienia materiałów wraz z wycenami.

Usługa nadzoru nad realizacją to rozszerzenie projektu kompleksowego o pełny nadzór autorski. To propozycja dla osób, które cierpią na chroniczny brak czasu i chciałyby, abyśmy zajęli się realizacją wykonanego przez nas projektu w ich imieniu.
Jest to usługa skierowana do Klientów chcących, aby projekt był zrealizowany dokładnie z wizją projektanta i wykonanym projektem.

Usługa Complex House – Projekt budynku z wnętrzem – to kompleksowe podejście do inwestycji budowy domu jednorodzinnego. Projektujemy dom jak i wnętrze, co ma ogromne znaczenie, bo dzięki temu tworząc projekt budynku od razu zastanawiamy się nad funkcjonalnością jego wnętrza. 
Pozwala nam to uzyskać efekt przenikania się materiałów z zewnątrz do wewnątrz bryły i płynnej, przemyślanej kompozycji.