CZ. OTWARTA

Połączenie naturalnych materiałów i złota - które nie przytłacza tworzy we wnętrzach niesamowitą równowagę i harmonię.
 
Oszczędność formy, kombinacja salonowego szyku i nowoczesne podejście do elegancji to klucz do nowoczesnej klasyki – trendu w stylach wnętrz, który coraz częściej znajduje nowych fanów.
 
Koncepcję strefy dziennej w tym stylu - oto nasza definicja nowoczesnej klasyki.
 
 

WIATROŁAP

Dziś bardzo często okazuję się, że to od wyglądu przedsionka zależy pierwsze wrażenie gości o aranżacji domu.

Dlatego ważne jest, by tworzył on z sąsiadującymi pomieszczeniami jedną spójną całość, zachowując swą funkcjonalność


TOALETA

Toaleta dla gości w której wolnostojąca armatura oraz wisząca lampa przyjęły biżuteryjną formę.

 

SYPIALNIA GŁÓWNA

Kolor beżowy - inaczej często nazywany kolorem cielistym lub nude, umożliwia wyciszyć emocje, poprawia skupienie i wspomaga dobry jakościowo sen.

Beże i jego odcienie we wnętrzach są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną klasyki, elegancji i ponadczasowych rozwiązań. Użycie tego koloru sprawdzi się szczególnie w sypialni dodając wnętrzu ciepła i przytulności.
 
 

ŁAZIENKA

W łazience przynależnej do sypialni zastosowano wielkoformatowe płytki, które dzięki nieregularnemu przebiegowi żył wyglądają naturalnie i gwarantują unikatowy efekt finalny.
 
Na różnych strukturach w zastosowanych materiałach znajdują się odcienie beżu nawiązujące do kolorystyki sypialni.
 
 

SYPIALNIA GOŚCINNA

Dysponując odpowiednią przestrzenią, sypialnia dla gości oprócz funkcji spania, może stać się miejscem, gdzie goście będą mogli poświęcić trochę czasu na odpoczynek oraz na własną prywatność.
 
Nawet najbliżsi członkowie rodziny mogą czuć się niezręcznie, gdy muszą spędzać godziny we wspólnych przestrzeniach wokół domu.
 
To także przytulne miejsce, w którym Twoi przyjaciele i rodzina mogą w pełni doświadczyć estetyki wystroju wnętrza, a także zwrócić uwagę na przemyślane szczegóły.
 
 

ŁAZIENKA GOŚCINNA

Poszukując do łazienek rozwiązań klasycznych, które potrafią wydobyć z wnętrza jego szykowność i klasę warto zastanowić się nad zastosowaniem płytek ułożonych w jodełkę francuską.
 
Takie ułożenie zastosowaliśmy na ścianie w łazience dla gości, które dopełniło we wnętrzu panującą francuską elegancję.