CZ. OTWARTA

Wszystkie elementy w tym projekcie są neutralne i harmonijnie połączone ze sobą w stonowanych barwach i ciepłych odcieniach.
Wykorzystane elementy wyposażenia wnętrz w tym projekcie wykorzystują kunszt tradycyjnego rzemiosła i łączą go z aktualnymi trendami, utrzymując wnętrze w duchu nowoczesnej klasyki.
Wysublimowane wzornictwo, pozbawione przesadnej - nachalnej dekoracyjności oraz dobrane tapicerki dają poczucie klasy i luksusu. 
 
 

KUCHNIA OTWARTA
Z JADALNIA

Kuchnia i jadalnia kojarzone wspólnie to dziś najczęstszy układ, na który decydują się przyszli użytkownicy. Brak barier między tymi dwoma strefami domu pozwoli na zwiększenie ergonomii, otworzenie przestrzeni oraz lepszą organizację życia rodzinnego.
 
Jest to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które przysparza również wielu ciekawych aranżacji i zagospodarowania przestrzeni
 
 

WIATROŁAP-HALL

Hol jest zazwyczaj głównym węzłem komunikacyjnym w domu jednorodzinnym, który łączy wiatrołap, korytarz oraz schody.

Ze względu na swoją funkcję oraz usytuowanie często przesądza o pierwszym wrażeniu gości.

W tym projekcie chcieliśmy, aby hol i wiatrołap przez swój styl i zastosowane materiały nawiązywały bezpośrednio do pomieszczeń reprezentacyjnych - do salonu oraz otwartej kuchni z jadalnią.

 

ŁAZIENKA PARTER

SYPIALNIA

ŁAZIENKA PIĘTRO

Przestronna łazienka główna z prysznicem, wanną wolnostojącą oraz umywalką ze spieku, której blat dzięki przedłużeniu stanowi jednocześnie toaletkę.
 
Kolory beżu i złota tworzą w przestrzeni wyjątkową, otaczającą i relaksującą atmosferę. Duże okno dodaje naturalnego światła w ciągu dnia i ciekawych refleksów na płytce z elegancką fakturą.
 
 

GABINET

Przestrzeń służąca do pracy, w której znalazło się biurko z dużym regałem. Dodatkową funkcją tego pomieszczenia jest możliwość przenocowania gości.
 
Wszystko utrzymane w stylu, który odnajdziemy w pozostałych pomieszczeniach w tym domu.
 
 

SIŁOWNIA

Czas rozpocząć regularne treningi po zimowym śnie dla zachowania dobrej kondycji podczas zbliżających się licznych aktywności! 
 
W projekcie tego domu do tego celu posłuży specjalnie wygospodarowane pomieszczenie, w którym znajdziemy podstawowy sprzęt do ćwiczeń.