CZ. OTWARTA

W projekcie wnętrz tego domu znajdziemy to, co naturalnie występuje w jego otoczeniu, które jest po prostu piękne!
 
Zastosowane materiały drewniane i kamienne, które dzięki najnowszej technologii obróbki idealnie łączą się z nowoczesnym i minimalistycznym stylem, nie dają efektu surowości i niespójności z całością koncepcji.
 
Strefa wypoczynkowa, którą w sposób bezkompromisowy wyznacza sofa modułowa, rozpychając się swym rozmiarem w każdą stronę, daje możliwość odpoczynku i regeneracji w towarzystwie całej rodziny.
 
Duża wyspy kuchenna z dostępem z kilku stron pozwala zaprosić do wspólnego gotowania wszystkich domowników oraz gości. To także wygodne miejsce do spożywania szybkich posiłków.
 
 

TOALETA

W jednorodzinnych domach oraz większych apartamentach toaleta dla gości jest jednym z podstawowych pomieszczeń. Podobnie do salonu czy otwartej kuchni staje się wizytówką naszego mieszkania.
 
W toalecie projektu Marocchino wolną ścianę wykorzystaliśmy jako powierzchnię dekoracyjną, na której znalazły się frezowane panele ścienne oraz niesamowita, strukturalna płytka, która nadała wnętrzu wyraźnego charakteru. Styl tego wnętrza dopełnia barwiona ceramika oraz zastosowana armatura w unikatowym kolorze Brushed Nickel.
 
 

SYPIALNIA

W sypialni wydzielono miejsce na garderobę typu walk-in, której granicę od reszty sypialni wyznacza szklana ścianka przesuwna. Rozwiązanie to nadało wnętrzu butikowy charakter.
 
Dzięki szerokim możliwościom kreowania wyglądu garderoby tego typu nie tylko idealnie dopasowują się do aranżacji domu, ale także są niezwykle efektowe.
 
 

ŁAZIENKA

W łazience zastosowano duży, minimalistyczny, podwieszany blat z wpuszczaną umywalką wykonaną z tego samego materiału, która idealnie wpisuję się w wyraziste tło całej łazienki.
 
Eksplozję emocji tła studzi płytka drewnopodobna i fornir w jej odcieniach na zabudowach meblowych oraz farba na ścianach w odcieniu beżu.