/ CZ. OTWARTA

Chcemy tworzyć wnętrza, które zaprezentują Wasz indywidualny charakter! 
Idealnie spersonalizowane i dostosowane do Waszych potrzeb stworzą znakomitą przestrzeń do funkcjonowania na każdym etapie dnia i nocy.
 
W projekcie tego mieszkania w części dziennej zastosowaliśmy ogród wertykalny, który nadał wnętrzu uroku oraz potrzebnej przytulności i ciepła, a dodatkowo stworzył zdrowy mikroklimat.
 
 

/ KUCHNIA

Kuchnia, w której postawiono na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni w wydaniu wyczerpująco minimalistycznym.
 
Wynikiem tego założenia jest kuchnia z wysoką zabudową meblową, która posiada wyspę służącą do przygotowania posiłków, ale także z miejscem do ich spożywania.
 
 

/ ŁAZIENKA

Tworząc nowoczesne, minimalistyczne wnętrza, po projekcie koncepcyjnym kolejnym czynnikiem sukcesu przyszłego wnętrza jest dokładny wybór materiałów i światła. Przedmiotów w środku jest niewiele, każdy staje się równie ważny, dlatego priorytetem jest prawidłowy wybór ich proporcji, faktur i oświetlenia.
 
Założenie polegające na kontynuacji ograniczonej palety barw, które obejmuje całe mieszkanie oraz zastosowanie inteligentnych, funkcjonalnych rozwiązań pomogły w stworzeniu łazienki wpisującej się w oczekiwany styl.
 
 

/ SYPIALNIA

Wybierając kolory i materiały do tej sypialni postawiliśmy również na proste i zrozumiałe tekstury. Jest równowaga czerni i bieli, uzupełniona jasną drewnianą podłogą.
W sypialni znalazło się także pianino wpisujące się w cały koncept kolorystyczny
 
 

/ TOALETA

Rozwiązaniem na to, by niewielkie pomieszczenia we wnętrzach były równie atrakcyjne wizualnie co duże, otwarte przestrzenie może okazać się zastosowanie na jednej ze ścian oryginalnej grafiki w postaci np. tapety.
 
W przypadku koncepcji tej toalety zdecydowaliśmy się na wybór tapety, która przedstawia w dużym kadrze portret starszego mężczyzny - The Old Man.
 
 

/ POKÓJ DZIECI

Pokój dziecięcy dla dziewczynek w którym funkcjonują trzy strefy: snu, zabawy i przechowywania.
 
Delikatny i lekki wykonany w pięknych odcieniach różu i bieli z uroczą tapetą nad łóżkami.