CZ. OTWARTA

Projekt wnętrz mieszkania, który charakteryzuje się nowoczesnym podejściem do estetyki w projektowaniu.
 
Objawia się ono brakiem przytłaczających dekoracji, a skupia na unikatowości oraz jakości dobranych materiałów i dodatków.
 
 

TOALETA

Lustra brązowe oraz kolory beżu wraz z odpowiednią barwą światła tworzą oryginalny klimat wnętrz szczególnie w pomieszczeniach takich jak toaleta czy łazienka. 
 
W tej toalecie także wyposażenie takie jak umywalka wolnostojąca wykonana z kamienia czy bateria umywalkowa wolnostojąca idealnie wpisują się w kolorystykę i klimat tego wnętrza.
 
 

ŁAZIENKA

Gres imitujący klasyczny i elegancki marmur w różnych odcieniach to zawsze dobry wybór, jeśli chodzi o wykończenie łazienki. 
 
W tym projekcie zastosowaliśmy kontrastujące kolory płytek o podobnym wzorze. Całość w połączeniu m.in. z minimalistycznym gzymsem na suficie, armaturą wykończoną w kolorze brushed warm sunset oraz grą faktur i świateł stworzyło eleganckie miejsce do odpoczynku i relaksu.
 
 

SYPIALNIA

We współczesnej sypialni główna zasada to „mniej znaczy więcej”.

Meble w takiej przestrzeni powinny być dobrze dobrane, aby zachować harmonię. Wygodne łóżko w pełni spełnia te wymagania, będąc jednocześnie dyskretnym i charyzmatycznym.