CZ. OTWARTA

Projekt wnętrz mieszkania, który charakteryzuje się nowoczesnym podejściem do estetyki w projektowaniu.
 
Objawia się ono brakiem przytłaczających dekoracji, a skupia na unikatowości oraz jakości dobranych materiałów i dodatków.
 
 

TOALETA

Lustra brązowe oraz kolory beżu wraz z odpowiednią barwą światła tworzą oryginalny klimat wnętrz szczególnie w pomieszczeniach takich jak toaleta czy łazienka. 
 
W tej toalecie także wyposażenie takie jak umywalka wolnostojąca wykonana z kamienia czy bateria umywalkowa wolnostojąca idealnie wpisują się w kolorystykę i klimat tego wnętrza.
 
 

ŁAZIENKA

Gres imitujący klasyczny i elegancki marmur w różnych odcieniach to zawsze dobry wybór, jeśli chodzi o wykończenie łazienki. 
 
W tym projekcie zastosowaliśmy kontrastujące kolory płytek o podobnym wzorze. Całość w połączeniu m.in. z minimalistycznym gzymsem na suficie, armaturą wykończoną w kolorze brushed warm sunset oraz grą faktur i świateł stworzyło eleganckie miejsce do odpoczynku i relaksu.
 
 

SYPIALNIA

The essence of interior design will always be about people and how they live. It is about the realities of what makes for an attractive, civilized, meaningful environment, not about fashion or what's in or what's out. This is not an easy job. Be faithful to your own taste, because nothing you really like is ever out of style.