CZ. OTWARTA

W projekcie wnętrz tego domu znajdziemy to, co naturalnie występuje w jego otoczeniu, które jest po prostu piękne! Zastosowane materiały drewniane i kamienne, które dzięki najnowszej technologii obróbki idealnie łączą się z nowoczesnym i minimalistycznym stylem, nie dają efektu surowości i niespójności z całością koncepcji.
 
Strefa wypoczynkowa, którą w sposób bezkompromisowy wyznacza sofa modułowa, rozpychając się swym rozmiarem w każdą stronę, daje możliwość odpoczynku i regeneracji w towarzystwie całej rodziny. Duża wyspa kuchenna z dostępem z kilku stron pozwala zaprosić do wspólnego gotowania wszystkich domowników oraz gości. To także wygodne miejsce do spożywania szybkich posiłków.
 
 

SYPIALNIA

We wnętrzu sypialni projektu Connected staraliśmy się stworzyć elegancki i prosty design z jednoczesnym zastosowaniem efektownych akcentów na ścianach takich jak tapeta tkaninowa oraz frezowane okładziny drewniane w dwóch wariantach kolorystycznych.
Biały wariant kolorystyczny okładziny, który stanowi tło dla toaletki pozwolił, aby toaletka stała się jeszcze bardziej kobieca!
 
Prosto, delikatnie i z odpowiednią klasą. Zastosowanie różnorodności w źródłach światła pozwoliło na stworzenie różnych scenariuszy świetlnych - w zależności od nastroju lub atmosfery panującej w przestrzeni tego wnętrza.
 
 

ŁAZIENKA

Minimalizm w formie, harmonia w kolorach i wzorach oraz maksymalna funkcjonalność. 
 
Wnętrze łazienki ubrano w płytki ceramiczne z wyraźnym wzorem oraz tapetę na ścianie, która kolorem i grafiką idealnie nawiązuje do ogólnej współpracy w wyrażaniu oryginalnej estetyki tego wnętrza.