CZ. OTWARTA

Dopracowana w każdym detalu z wyjątkowymi elementami nawiązującymi do stylu Art Deco projektowanymi i dopasowanymi indywidualnie do tego wnętrza.
Wnętrza projektu to ciepła paleta kolorystyczna i materiałowa: białe czyste powierzchnie, delikatne beże, eleganckie forniry, matowe złoto oraz żywe akcenty zieleni.
 
Klimat i oryginalność wnętrz dopełniają zastosowane okiennice wewnętrzne i fronty Shuttersowe w zabudowach meblowych.
Występujące dodatki topowych marek to prawdziwe działa sztuki, które idealnie uzupełniają myśl projektową Naszej pracowni.
 
 

TOALETA

We wnętrzu tej łazienki zastosowano niezwykły spiek kwarcowy oraz złote detale dzięki czemu łazienka współgra stylistycznie z pozostałymi wnętrzami apartamentu dodając jej przy tym unikatowego charakteru.

 

SYPIALNIA

Sypialnia to stonowana przestrzeń. Wygodne łóżko z tapicerowanym, welurowym zagłówkiem w bordowych odcieniach, fornirowane nocne szafki wiszące  i designerskie lampy wiszące. 

 

GABINET

W gabinecie uwagę przykuwa przede wszystkim biurko - biały korpus z drewnianym blatem i półki z podświetleniem, które dynamicznie wtapiają się w zabudowę meblową ściany. 

Również w tym pomieszczeniu nie zabrakło eleganckich spieków ze złotą żyłą. Aranżację gabinetu uzupełnia krzesło o współczesnej, obłej formie oraz elegancka sofa dla gośći z funkcją spania.