Kim jeteśmy?

Filozofią Naszej pracowni jest tworzenie dla Naszych klientów zindywidualizowanych, unikatowych rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych poprzez połączenie ponadczasowego wzornictwa z efektywną architekturą.

Nasz zespół tworzą dyplomowani architekci, dzięki czemu możemy realizować inwestycje kompleksowo – zająć się projektem całego domu wraz z wnętrzem. 

Realizujemy cele i marzenia klientów poprzez połączenie luksusu, wygody, funkcjonalności i dyskretnej elegancji z odważnym akcentem. Wszystko po to, aby stworzyć niespotykane i wyjątkowe otoczenie do życia.

Projekt szyty na miarę

Potrafimy słuchać i jesteśmy elastyczni. Uwielbiamy wyzwania i nieszablonowe rozwiązania, a Nasze projekty każdorazowo dopasowane są do potrzeb i oczekiwań klienta.

Wykwalifikowajny zespół

Nasz zespół towrzą wykwlaifikowani i kretywni architekci. Nadzór nad inwestycjami pod klucz oraz budowami sprawuje Nasz kierownik budowy, który posiada uprawnienia w pełnym zakresie.

Realizacje w całym kraju

Posiadamy siedzibę w okolicach Katowic oraz w Warszawie, natomiast z powodzeniem realizujemy projekty na terenie całego kraju. Odległość nie stanowi dla Nas żadnego problemu.

Multidyscyplinarność

Zajmujemy się przedewszystkim projektowaniem wnętrz oraz architektury, ale jesteśmy otwarci również na inne propozycje. Nie boimy się wyzwań i nowych przedsięwzięć.

Najwyższa jakość i profesjonalizm

Zdobyte doświadczenie podczas różnych inwestycji oraz ciągłe poszerzanie Naszych kompetencji i zdobywanie nowej wiedzy, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Komleksowe podejśćie

Posiadamy liczne kontakty z ekipami budowlanymi, stolarzami oraz sklepami z wyposażeniem wnętrz. Dzięki temu jesteśmy w stanie komplekswo zająć się powierzoną nam inwestycją i jednocześnie odciążyć klienta.