OFERTA
Kompleksowy projekt wnętrz to najczęściej
wybierana usługa przez Naszych klientów.
W jego skład wchodzą:
• Inwentaryzacja
• Projekt funkcjonalny (kilka wersji w zależności od potrzeb)
• Koncepcja projektowa – wizualizacje ( 2 wersje)
• Projekt wykonawczy – część budowlana
• Projekt wykonawczy – część meblowa
• Zestawienia materiałów wraz z wycenami
Usługa nadzoru nad realizacją to rozszerzenie projektu kompleksowego o pełny nadzór autorski. To propozycja dla osób, które cierpią na chroniczny brak czasu i chciałyby, abyśmy zajęli się realizacją wykonanego przez nas projektu w ich imieniu.
Jest to usługa skierowana do Klientów chcących, aby projekt był zrealizowany dokładnie z wizją projektanta i wykonanym projektem.
Usługa Complex House – Projekt budynku z wnętrzem – to kompleksowe podejście do inwestycji budowy domu jednorodzinnego. Projektujemy dom jak i wnętrze, co ma ogromne znaczenie, bo dzięki temu tworząc projekt budynku od razu zastanawiamy się nad funkcjonalnością jego wnętrza.
Pozwala nam to uzyskać efekt przenikania się materiałów z zewnątrz do wewnątrz bryły i płynnej, przemyślanej kompozycji.
ETAPY WSPÓŁPRACY

PIERWSZY KONTAKT
Następuje po otrzymaniu na skrzynkę mailową lub telefon wiadomości o zainteresowaniu naszymi usługami. Wówczas następuje wstępne omówienie projektu i przedstawienie oferty współpracy. Kiedy wspólnie zaakceptujemy warunki współpracy, ustalamy termin spotkania, na którym szczegółowo omawiamy potrzeby funkcjonalne i estetyczne.

ANALIZA POTRZEB
Pierwsze spotkanie jest niezwykle istotne w całym procesie projektowym. Podczas niego prowadzimy wywiad z Klientem odnośnie jego potrzeb, oczekiwań, stylu, trybu życia czy form spędzania wolnego czasu. Szczegółowe konsultacje mają na celu jak najlepsze poznanie potrzeb Klienta, aby projektowane wnętrze było uszyte na miarę jego upodobań. Podczas spotkania omawiamy także zakładany budżet oraz ustalamy harmonogram.

INWENTARYZACJA
Etap, który polega na wizji lokalnej danej inwestycji. Na miejscu budowy przeprowadzane są dokładne pomiary pomieszczeń w celu weryfikacji poprawności wymiarów oraz wykonywana jest dokumentacja fotograficzna stanu istniejącego. W przypadku gdy klient zgłasza się do Nas na etapie kiedy budynek jest dopiero w fazie projektowania i inwentaryzacja nie może zostać przeprowadzona, opieramy się na rzutach architektonicznych dostarczonych przez klienta.

PROJEKT FUNKCJONALNY
W oparciu o przeprowadzona inwentaryzację oraz analizę potrzeb wykonujemy propozycję układu funkcjonalnego wnętrz na rysunkach dwuwymiarowych. Rzuty zawierają propozycję układu ścian działowych, mebli oraz niezbędnego wyposażenia wraz ze szczegółowymi opisami. Ilość przedstawionych propozycji jest zależna od możliwości aranżacyjnych w danym pomieszczeniu. Etap ten kończymy wyłonieniem najodpowiedniejszej wersji, która stanowi podstawę dla kolejnego etapu koncepcyjnego.

PROJEKT KONCEPCYJNY
Zaakceptowana wersja układu funkcjonalnego stanowi podstawę do opracowania modelu 3D i fotorealistycznych wizualizacji pomieszczeń. To najbardziej wyczekiwany moment przez Naszych Klientów, ponieważ po otrzymaniu wizualizacji mogą sobie w prosty sposób wyobrazić jak będą wyglądały ich przyszłe wnętrza, ocenić ich funkcjonalność i estetykę. Na tym etapie podejmujemy również decyzje odnośnie kolorystyki, materiałów wykończeniowych, zabudów meblowych i innych elementów stałych.

WSTĘPNE ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW I KONTROLA KOSZTÓW
Po akceptacji koncepcji przygotowujemy wstępne zestawienia materiałowe dotyczące zastosowanych na wizualizacjach mebli, opraw oświetleniowych, elementów wyposażenia łazienek zwłaszcza płytek i sanitariatów. Klient otrzymuje wstępne wyceny, dzięki czemu możemy wspólnie skontrolować koszty, aby w późniejszym etapie uniknąć problemów związanych z finansowaniem inwestycji.

PROJEKT WYKONAQCZY I KOŃCOWE ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW
Na podstawie opracowanej koncepcji i dobranych materiałów przygotowujemy szczegółowy i niezbędny do realizacji projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych, składający z dwóch części: budowalnej i meblowej. Projekt techniczny zawiera wszelkie informacje dotyczące prac budowlanych, rozmieszczenia instalacji, wyburzeń oraz dobudowy ścian, rysunki zaprojektowanych mebli itp. Dokumentacja techniczna składa się na szczegółowe rzuty oraz widoki ścian poszczególnych pomieszczeń. Ponadto opracowane zostaje końcowe zestawienie cenowe i specyfikacja.
Meet the team.
The essence of interior design will always be about people and how they live. It is about the realities of what makes for an attractive, civilized.
Roberta Larson
CEO Manager
Lily Sutton
Interior Designer
Roberta Jessica
Architect
Roberta Ward
Landscape Designer
Angel Harper
Client Manager
Ryan Hicks
Decorator